Dárkový set jamón serrano, nůž, stojánek

Přední noha z bílého prasete, praktický stojan z kvalitního dřeva a speciální nůž určený na krájení tenkých plátku. Vše zabaleno v dárkovém látkovém vaku s uchy pro snadné předání.

2 390 Kč
1 890 Kč 2 390 Kč
Počet:

Dodací doba

Pokud objednáte nyní, produkt vám bude doručen:
DopravceDatum doručení
gls21. 05. 2024
Vyberte produkty v setu:

Vynikající ukázka mistrovství sušení vepřového masa v pohoří Alpujarra na jihu Španělska. Paleta je vyzrálá procesem sušení na čerstvém vzduchu po dobu devíti měsíců. Paleta pochází z kvalitních chovů bílých prasat. Chuť masa se vyznačuje mimořádnou intenzitou vyzrálých tónů. Paleta serrana Alpujarra představuje vhodnou příležitost pro vstup do zajímavého světa sušené španělské šunky.  

Šunku skladujte v pokojové teplotě. Doba trvanlivosti před nakrojením  je minimálně 6 měsíců od objednávky. Po nakrojení doporučujeme spotřebovat do 2 měsíců. Návod na krájení v češtině je přiložen ke každé objednávce. Šunka je vakuově zabalena a expedována v látkové "ponožce". Doporučujeme kvalitu vakuového balení po obdržení šunky periodicky kontrolovat. Pokud dojde k porušení vakuového obalu je třeba šunku z plastového obalu vyndat a nechat ji na čerstvém vzduchu.

Set obsahuje:
 
On Top
Nákupní košík
Zavřít
Back
Account
Zavřít
Menu
Zavřít