Jamón serrano - paleta Alpujarra

Přední noha z bílého prasete o délce zrání 9 měsíců. Vyzrálá procesem přírodního sušení. Výrazná zralá chuť bez nadměrné slanosti. 

1 990 Kč
1 649 Kč 1 990 Kč
Hmotnost :
Počet:

Dodací doba

Pokud objednáte nyní, produkt vám bude doručen:
DopravceDatum doručení
gls17. 06. 2024

Vynikající ukázka mistrovství sušení vepřového masa v pohoří Alpujarra na jihu Španělska. Paleta je vyzrálá procesem sušení na čerstvém vzduchu po dobu devíti měsíců. Paleta pochází z kvalitních chovů bílých prasat. Chuť masa se vyznačuje mimořádnou intenzitou vyzrálých tónů. Paleta serrana Alpujarra představuje vhodnou příležitost pro vstup do zajímavého světa sušené španělské šunky.  

Pro pohodlné krájení šunky doporučujeme zakoupit speciální stojánek a nůž. Obojí nabízíme v setu se šunkou za sníženou cenu.

Šunku skladujte v pokojové teplotě. Doba trvanlivosti před nakrojením  je minimálně 6 měsíců od objednávky. Po nakrojení doporučujeme spotřebovat do 2 měsíců. Návod na krájení v češtině je přiložen ke každé objednávce. Šunka je vakuově zabalena a expedována v látkové "ponožce". Doporučujeme kvalitu vakuového balení po obdržení šunky periodicky kontrolovat. Pokud dojde k porušení vakuového obalu je třeba šunku z plastového obalu vyndat a nechat ji na čerstvém vzduchu.

Přední noha z bílého prasete o hmotnosti dle objednávky a délce zrání 9 měsíců. 

Složení: vepřové maso, sůl, E-250, E-252

On Top
Nákupní košík
Zavřít
Back
Account
Zavřít
Menu
Zavřít