Vše o nákupu

JAK NAKUPOVAT

Abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší ceny za kvalitní produkty importované přímo od dodavatelů ze Španělska, zaměřili jsme se na internetový prodej. Naše zboží proto nakoupíte pouze na internetu. Všechny naše jamóny jsou vakuově balené, a proto se nemusíte obávat, že kýta ztratí při převozu něco ze své kvality. 

Objednané zboží před 11:00 expedujeme ihned a k vám dorazí následující pracovní den. Objednávky uskutečněné po 11:00 se k vám dostanou do dvou pracovních dnů.

ZPŮSOB, CENA A DOBA DORUČENÍ

Pro všechny naše produkty nabízíme dvě způsoby dopravy s dodací lhůtou maximálně dvou pracovních dnů. V případě platby bankovním převodem se doba dodání počítá od připsání odpovídající částky na náš účet. 

Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč. 

Druh dopravyDoba dodáníCena 

GLS Doručení na adresu

do 2 pracovních dnů150 Kč

GLS (Osobní vyzvednutí)

do 2 pracovních dnů
1000 výzvedních míst po celé ČR.

99 Kč 

Pokud vám vaše zásilka nebyla doručena, zásilka přišla poškozena nebo se vyskytly jakékoliv jiné problémy s doručením, obraťte se prosím na nás  na telefoním čísle +420 728 036 913.

 

Způsoby platby

Platba bankovním převodem | 0 Kč

Při výběru placení objednávky můžete zvolit platbu bankovním převodem. Vybrané zboží je třeba zaplatit do 48 hodin na náš účet. Pro vaši platbu použijte následující údaje (ty vám také budou zaslány na váš email při dokončení objednávky):

BankaFIO banka
Číslo účtu2100910828/2010
Variabilní symbolčíslo vaší objednávky

V případě platby bankovním převodem se doba dodání počítá až od chvíle, kdy částka bude připsána na náš účet.


Platba na dobírku  | 0 Kč

V tomto případě zaplatíte zboží v hotovosti poštovnímu doručovateli, dopravní společnosti nebo přímo v odběrném místě při předání zboží. 

 

Košík

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně